Od dłuższego czasu zastanawiałam się czy nie zrobić posta o moich ulubionych serialach. Wszystkie z powyższych obejrzałam kilkakrotnie i wierzcie mi, nie chcecie wiedzieć dokładnie ile razy. Powiem tylko, że dużoo haha 😀 Skupię się na każdym osobno (pewnie będzie to najdłuższy post jaki napisałam ups) i może w jakiś sposób zachęcę Was do obejrzenia któregokolwiek z nich. Zaczynamy! Eureka to mój ulubiony serial wszech czasów. Dokładnie pamiętam kiedy po raz pierwszy został wyemitowany i jak bardzo mi się spodobał. Jedną z wielu zalet jaki ma ten serial to włączenie do fabuły nauki i najróżniejszych ciekawostek – dowiedziałam się wielu interesujących rzeczy, o których wcześniej nie miałam pojęcia. Został perfekcyjnie nakręcony i wszystko jest tak jak powinno być. Z Archiwum X mam ciekawe przeżycia, ponieważ zaczęło się to od mojego taty, który oglądał odcinki kiedy byłam mała. Wtedy nie rozumiałam nic z tego co się działo w serialu i dopiero kiedy byłam strasza i obejrzałam wszystkie odcinki po kolei wszystko nabrało sensu. Absolutnie zbzikowałam kiedy dowiedziałam się, że będzie sezon 10! Ma on wprawdzie tylko 6 odcinków, ale zobaczenie moich ulubionych postaci na ekranie telewizora – bezcenne. Mam nadzieję, że tak się cała seria nie skończy i doczekam się sezonu 11.  Kochane Kłopoty – kto tego nigdy nie widział, niech żałuje. Super przestawione życie matki i córki, które zmierzają się z różnymi przeciwnościami losu. Ten serial tak bardzo odzwierciedla rzeczywistość, że nie jest się w stanie nie utożsamić z jakąkolwiek z postaci. Nie mogę się doczekać Netflix Revival, który powinien być tej zimy! Upadek to genialny angielski serial, który strasznie wciąga! Sezony mają po 5/6 odcinków i obejrzenie ich zajmuje tylko kilka godzin. Główna bohaterka – detektyw Gibson – staje się inspiracją dla kobiet na całym świecie. Fani czekają na ostatni, trzeci sezon, który ma wyjść jesienią/zimą tego roku. Powiem szczerze, że teraz już brakuje mi świetnych tekstów, które są mocnym atutem serii. Dlatego też polecam obejrzenie go w oryginale.

PS. Przez ostatni miesiąc nie byłam tutaj aktywna i zaraz powiem dlaczego. Po pierwsze planowanie do przodu kilku miesięcy jest jak się okazało bardzo trudne. Myślałam, że mi się to uda, ale cóż nie wyszło. Teraz jestem na etapie, że zmienia się wszystko co 24h i nie mam zielonego pojęcia co dalej. Po drugie, ciągle zapominam zabierać aparatu ze sobą i z pewnością pojawiłoby się więcej postów, gdyby nie to, że miałam tylko ze sobą telefon. Jestem trochę zakręcona, wybaczcie. Postaram się to w najbliższym czasie zmienić!


// For a really long time I was wondering about writing a post about my favourite tv shows. All four of them (above) I’ve seen couple of times and believe me, you don’t want to know how many. I’ll just say “a lot” haha 😀 I’ll focus now on each of them (probably this will be the longest post ever ups) and maybe somehow I’ll encourage you to watch it. Let’s go! Eureka is my all time favourite tv show. I can remember watching it for the first time and how much I loved it. One of the benefits of the show is, that it combines science and lots of interesting facts – I learned things, that I had no idea about. It’s made perfectly and everything is how it supposed to be. With The X-Files I have long-lasting relationship, because of my dad, who used to watch it when I was a little girl.  At that time I had no idea what this show was about and what was going on. I watched the whole series again (when I was older), episode by episode and it seemed to be so clear and understandable. I absolutely freeked out when they announced season 10. It only has 6 episodes, but seeing my fav characters on the screen again – priceless. I hope, that it’s not the end and there will be season 11. Gilmore Girls – who doesn’t know that series? Amazingly portrayed the life of mother and daughter, where they both have to face problems on the daily basis. The show is made so relaistically, that there is huge possibility to identify yourself with main characters. I can’t wait to see Netflix Revival, which is claimed to air this winter! The Fall is brilliantly made tv series, it’s like a drug. Both seasons have 5/6 episodes, so it’s not a big deal to watch it in a couple of hours. Main character  detective superintendent Gibson become an inpiration for women all around the world. Fans (including me) are waiting for the final season, which probably hit tv screens this fall/winter. Honeslty, I really miss great lyrics, which are a big deal of the whole series. Also I recommend watching it in original version. 

PS. For the last month, I wasn’t active here and now I’m gonna explain myself. First of all, trying to plan three months forward isn’t so easy as I thought it would be. All the stuffs gone absolutely in different directions. Now I’m on that stage, where everything is changing every 24 hours and I have no idea what will be next. Secondly, I’m always forgetting my camera at home and if not that, there would be probably much more posts/photos. I’m a little bit crazy lately and I’m sorry for that. I’ll do my best to change it!