Minęło już kilka pierwszych dni listopada, a temperatura czasami spada poniżej zera (przynajmniej z rana 😛 ). Oczywiście nie chcę zmarznąć i ubieram się ciepło. Przyznaję, że już teraz zakładam czapkę i cieplejszy szalik.

Bardzo długo szukałam odpowiedniego zestawu – czapka, szalik, rękawiczki. Poszukiwania czapki nie trwały tak długo, ponieważ natrafiłam w internecie na sklep online marki Carkartt. Od razu spodobały mi się czapki jakie oferowali w stylu beanie . Jedną chciałam mieć w jakimś uniwersalnym kolorze, a drugą w bardziej odważnym. Tak oto znalazły się u mnie dwie Beanie Carhartt Acrylic Watch Hat w kolorze czarnym i czerwonym. Są mega ciepłe, zasłaniają uszy i świetnie leżą. Teraz musiałam do nich dobrać kolejny element, czyli szalik. Tutaj miałam sporo dylematów, bo sporo z nich było z nieodpowiedniego materiału, albo były za długie itp. Wreszcie znalazłam idealnie pasujący do czerwonej czapki  szalik z frędzelkami w kratę oraz bardzo podobny, tylko że jednokolorowy pasujący do drugiej czapki.
Z rękawiczkami nie było już takiego problemu. Większość sieciówek oferuje porządne pary 😉 Swoje kupiłam w sklepie Cubus i są to jedno-palcówki (niestety nie ma ich na zdjęciu).

Czapki zamówiłam ze strony polskiego przedstawiciela firmy Carhartt – Workstyle (klik). Do końca listopada możecie zamówić jakąkolwiek czapkę beanie, a za przesyłkę nic nie będziecie płacić. Jeśli się zdecydujecie na jej zakup, myślę, że będziecie tak samo zadowoleni jak ja. Gwarantuję, że ochronią Was przed zimnem!

 

czapki Carhartt / czarny szalik Cubus / szalik w kratę House