Fenomen roku 2015, czyli Selfie Stick, które pomaga nam robić wyjątkowe zdjęcia.

Będąc w Pradze (podczas wakacji), spacerując głównie po centrum, gdzie jest najwięcej turystów, większość używała Selfie Stick. Pomagało im uwiecznić najlepsze momenty podczas zwiedzania. Strasznie mnie ten nowy “wynalazek” zaintrygował. Sama byłam ciekawa jak to działa i czy naprawdę ułatwia robienie selfie. Postanowiłam kupić ten produkt i się przekonać czy jest użyteczny.

Moje Selfie Stick kupiłam na alza.cz za cenę 699Kč (czyli ok. 110zł). W opakowaniu był kabel USB do ładowania oraz dodatkowo powerbank. Wszystko można schować do specjalnego woreczka, który również był dołączony do produktu. Przy odbiorze, od razu sprawdziłam czy wszystko działa, ponieważ czytałam wiele recenzji, które mówiły o złym funkcjonowaniu połączenia za pomocą funkcji bluetooth. Na szczęście, wszystko działało poprawnie.

Teraz, po dwóch miesiącach użytkowania, mogę powiedzieć, że zakup był całkowicie udany. Zdjęcia wychodzą o wiele lepiej niż gdybym miała je zrobić “z ręki”. Widać sporą różnicę. Jeśli macie zamiar kupić Selfie Stick, upewnijcie się, tak jak ja, czy wszystko jest w porządku. Nie będziecie się później musieli martwić i zgłaszać reklamację 🙂

PS. Dołączone zdjęcie, jest jednym z pierwszych jakie zrobiłam używając Selfie Stick 😀