Swetry są w ostatnim czasie hitem. Różnokolorowe, długie czy krótkie, zapinane albo zakładane przez głowę. Nieważne! Każdy powinien mieć kilka sztuk w swojej szafie.

Idąc za tym co napisałam wcześniej, ja również postanowiłam kupić kolejny sweter do mojej kolekcji. Uważam, że jest to bardzo praktyczna część garderoby. Swetry można nosić o każdej porze roku. Mogliście to nawet zauważyć na moim blogu 🙂 Tym razem w mojej stylizacji w roli głównej występuje czarno-szary sweter. Razem
z bladoróżowymi spodniami tworzą świetny kontrast – ciemna góra i jasny dół. Znacie mnie już trochę i wiecie, że jestem sportowym typem. Dlatego też, nie mogło zabraknąć wygodnych adidasów.

Prognoza pogody na nadchodzący tydzień nie jest zachwycająca. Ma być coraz chłodniej, więc swetry jak najbardziej będą na miejscu. Milusie i cieplusie uchronią nas przed wiatrem i niską temperaturą. Wiecie, że gdzieniegdzie spadł już śnieg?? Chyba trochę wcześnie, ale nie zmienia to faktu, że jestem tym faktem trochę podekscytowana 😀 Nie wiem jak Wy, ale ja już się nie mogę doczekać grudnia i świąt Bożego Narodzenia!

 

spodnie Mango / bluzka, sweter Cubus / buty Nike Air Force