Nadeszła ta chwila, w końcu mam swój własny aparat fotograficzny. Nie mogę wyrazić jak bardzo jestem szczęśliwa!

Nowy sprzęt = lepsza jakoś zdjęć i więcej możliwości. Do tej pory zadowalałam się starym aparatem cyfrowym i telefonem. Teraz w moich rękach trzymam małą lustrzankę firmy Olympus. Możecie mnie zapytać dlaczego od razu nie kupiłam normalnej lustrzanki. Po pierwsze, uważam, że jako początkujący fotograf, lepiej zacząć z czymś prostszym i  łatwiejszym w użyciu. Jestem amatorem i dopiero teraz zapoznaję się z tą dziedziną “sztuki”. Po drugie aparaty podchodzące pod lustrzanki są znacznie mniejsze i nie ma problemu z ich schowaniem do torebki czy nawet noszeniem w ręce.

Dzisiaj pierwszy raz miałam możliwość wypróbowania na co stać mojego Olympusa. To kilka zdjęć jakie nim dzisiaj zrobiłam. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Myślę, że będzie nam się dobrze razem współpracować 🙂

W związku z tym, że chcę rozwijać swoje fotograficzne umiejętności, stwarzam nową kategorię wpisów “Fotografia”. Jest ona w głównym menu i każdy kto będzie chciał obejrzeć zdjęcia związane z inną tematyką niż moda/kosmetyki, może tam zajrzeć bezpośrednio. Uważam, że będzie to duże ułatwienie. Zaglądajcie i patrzcie jakie robię postępy!

PS. Na ten moment kategoria “Fotografia” jest jeszcze pusta. Wkrótce pojawi się tam nowy wpis. Bądźcie czujni 😀

 

aparat Olympus PEN Lite (E-PL3) / #olympuspengeneration